Evcil Hayvanları Oyuna Ekleyen, Fiyatı 280 TL’yi Aşan The Sims 4 Ek Paketi Steam’de Ücretsiz Oldu

The Sims 4 oynaması tamamen ücretsiz olsa da ek paketlerin fiyatı cep yakan cinsten. The Sims 4 hayranlarına müjde Steam’den geldi. Normal fiyatı 9,99 dolar (yaklaşık 288 TL) olan eğlenceli bir ek paket Steam’de bedava!

The Sims 4 oynaması ücretsiz olsa da gerçek The Sims gurmelerinin bildiği üzere temel oyun DLC’ler olmadan hayli eksik.

Oyuna farklı yeni eşyalar, bölgeler, sim’ler ve evcil hayvanlar gibi şeyler ekleyen DLC’lerin fiyatları ise bir hayli pahalı. Kısacası oyundan tam verim almak istiyorsanız birkaç ek paket şart.

Fakat müjdemizi isteriz! The Sims 4’ün oyuna minik evcil hayvanlar ve çok daha fazlasını ekleyen DLC’si My First Pet Stuff Steam’de ücretsiz oldu!

Hamster, fare, küçük kirpi ve minik manda gibi farklı evcil hayvanları oyuna ekleyen My First Pet Stuff ek paketi yanında hayvanlar için özel kıyafetler ve evcil hayvan temalı yeni eşyalar da getiriyor. Ek paketin normal fiyatı ise 9,99 dolar yani yaklaşık 288 TL.

Peki Steam’de ücretsiz olarak sunulan The Sims 4 My First Pet Stuff ek paketine nasıl sahip olacağız?

Öncelikle Steam’e mobil uygulama, masaüstü uygulaması veya web sitesi üzerinden hesabınızla giriş yapın. Ardından ister buradaki linke tıklayarak, isterseniz de ek paketin ismini arama kısmına yazdıktan sonra yönlendirileceğiniz oyun sayfasında yer alan ‘Hesaba Ekle’ butonuna tıklayın. Sonrasında ise ek paketi kütüphanenizden bulup dilediğiniz zaman indirerek oyuna başlayabilirsiniz.

Ek paket uzun bir süre için ücretsiz dağıtılıyor olsa da bu fırsat sonsuz değil. O yüzden elinizi çabuk tutun!

The Sims 4 My First Pet Stuff ek paketi 9 Ocak 2024 tarihine kadar ücretsiz olarak kalacak. Bu uzun aralığın istediğiniz vaktinde ek paketi kütüphanenize eklemeniz durumunda tamamen sizin olacak ancak ola ki aralığı kaçırırsanız ek pakete sahip olmak için 10 doları gözden çıkartmanız gerekecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x