Vivo V30, Bluetooth SIG’de görüldü; yakında piyasaya çıkması bekleniyor

NCC sertifikasyonunda özellikleri ve tasarımıyla ortaya çıkan akıllı telefon, şimdi de Bluetooth SIG’e ulaşmış gibi görünüyor. V2318 model kodunu taşıyan bu akıllı telefon, Bluetooth 5.4 ile sertifikalandı. Söylentilere göre, bu cihaz Vivo S18 Serisi’nin yeniden markalanmış bir versiyonu olabilir; S18 Serisi birkaç gün önce Çin’de piyasaya sürüldü.

Listeleme başka bir bilgi vermiyor ancak yaklaşan lansmanı doğruluyor. Vivo V30, Vivo S18 orta segment akıllı telefon serisinin yerine global olarak piyasaya sürülebilir. Şu anda kendi ülkesinde satışta olan S18 serisinin yerine gelecek olan Vivo V30 serisinin, Vivo V30 standard, Vivo V30 Lite ve Vivo V30 Pro olmak üzere üç farklı modelle lansman yapması bekleniyor.

Vivo V30, NCC‘de siyah renk seçeneği ve büyük, dikdörtgen çift kare kamera düzenlemesi ile LED flaşla görüldü. Telefonun kavisli kenarlarının daha iyi bir tutuş ve akıllı telefonu daha rahat tutma imkanı sunduğu görülüyor. Ayrıca, listeleme bir delikli ekran, USB Type-C bağlantı noktası, hoparlör ızgaraları, bir SIM kart bölümü ve birincil mikrofonun varlığını doğruluyor.

Vivo V30, Bluetooth SIG’de görüldü; yakında piyasaya çıkması bekleniyor

Telefon, 4895 mAh batarya kapasitesi ve 80W hızlı şarj desteği ile gelecek. NCC listelemesi, telefonda 12 GB RAM ve 512 GB depolama alanı bulunduğunu da ortaya koyuyor. Geekbench listelemesi, yakın zamanda duyurulan Snapdragon 7 Gen 3 SoC’nin varlığını doğruluyor gibi görünüyor.

Vivo V30 Lite versiyonu da geliştirme aşamasında. Zira bu model, Bluetooth SIG ve Google Play Console’da bazı detaylı özelliklerle zaten görülmüş durumda. Akıllı telefonun, 12GB RAM’e kadar destek sunması ve Qualcomm Snapdragon 695 SoC ile çalışması bekleniyor. Cihazda, Aura Ring LED özellikli bir çift kamera kurulumu bulunacak. Ekran 2400 x 1080 çözünürlük ve 440 PPI yoğunluk sunacak. Bazı raporlar, 4700 mAh batarya ve 44W hızlı şarj desteğine sahip olduğunu belirtiyor.

Vivo V30‘un gelecek yılın başlarında piyasaya sürülmesi bekleniyor. Ancak, cihazın lansmanından önce daha fazla sızıntı ve özellik detayının ortaya çıkması bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x